ARCHICAD

Archicad Sezgisel BIM Yazılımı

Daha çok değil, daha akıllı çalışın. Her boyuttaki projenizi, içerisinde barındırdığı kuvvetli araç setleri ve kullanıcı dostu arayüzü ile pazardaki en rahat ve verimli BIM yazılımı olan Archicad’i kullanarak tasarlayın ve teslim edin. Tasarımları hızla dokümante edin, tek tıklama ile paylaşın, foto gerçekçi görsellerle destekleyin ve analiz edin. Archicad en iyi yaptığınız işe odaklanmanıza yardımcı olur: yapı tasarımına.

Yenilikleri Keşfedin

Tasarım

Tasarım yeteneğinizi, sisin gibi mimarlarca geliştirilmiş olan, öncü yapı bilgi modellemesi yazılımı ile özgür kılın.  Algoritmik tasarım araçları ve büyük model desteği, istediğinizi yapmanıza olanak tanır: üst düzey mimari tasarımlar yapmanıza.

Tasarım hakkında daha fazla bilgi

Analiz

Zamanınızı model kalitesi hakkında endişe duymakla değil, tasarımlarınızı geliştirmekte kullanın. Archicad’i pazardaki en kaliteli analiz araçları ile bağlayarak, tasarımın erken aşamalarında sorunları belirleyip çözebilirsiniz. Bütün bunlar bir araya geldiğinde, tasarımlar daha kolay inşa edilir ve daha ucuza işletilebilir olur.

Analiz hakkında daha fazla bilgi

İşbirliği

Herhangi bir boyut veya karmaşıklıkta proje üzerinde, ofis içi veya dünyanın herhangi bir noktasında takım olarak çalışın. Gerçek zamanlı mesajlaşma özelliği sayesinde, bekleme sürelerini ortadan kaldırın. Ekip üyelerinin kullandığı yazılımdan bağımsız olarak, çakışma algılama kolay ve hızlı çözüm sunar.

İşbirliği hakkında daha fazla bilgi

Dokümantasyon

Yerel BIM gereksinimleri ile uyumlu, etkin bir yayınlama iş akışı ile birleştirildiğinde, önceden hazırlanmış doküman setleri, kağıt işi yerine, tasarımınıza zaman ayırabileceğiniz anlamına gelir.

Dokümantasyon hakkında daha fazla bilgi

Görselleştirme

Archicad’in içerisinde bulunan mimari görselleştirme yazılımı paleti ile, modellerinize hayat verin. Sanal Gerçeklik ve render araçlarımız özellikle herkesin BIM modeli içerisinde gezinmesi ve projeyi algılamasına yönelik geliştirilmiştir. Modelin anlaşılması, karar ve revizyonların, tasarımın erken süreçleri içerisinde yapılabilmesini ve bu sayede zaman ve paradan tasarruf edilmesini sağlarken, sahada çıkabilecek sorunları minimize eder.

Görselleştirme hakkında daha fazla bilgi

En Güncel Versiyonu İndirin

Archicad tüm dijital dağıtım gereksinimleri ile uyumlu, kolay kullanılan bir tasarım ortamı sunan, hassas yapı bilgisi oluşturulması ve yönetimine olanak sağlayan, yazılım bağımsız işbirliği için uygun, çizim dokümanlarını otomatik olarak üretebilen, profesyonel bir yapı bilgi modellemesi yazılımıdır.

Archicad’i İndirin

ARCHICAD 1

Archicad’i Ücretsiz Deneyin

İçerik paketleri, eklentiler, kütüphaneler ve Archicad’in içerisinde olan pek çok unsuru deneyin!

Archicad’i Deneyin

Teknik Gereksinimler

Archicad 24 için minimum ve tavsiye edilen donanımı inceleyin.

Detaylı teknik bilgiye mi ihtiyaç duyuyorsunuz?

Sistem Gereksinimleri

Tavsiye edilen konfigürasyon Minimum Donanım Gereksinimleri
Proje boyutu Giriş-seviyesi
Konut yapıları
Orta-seviye
Apartman ve ofis binaları
Üst-seviye
Yüksek yapılar, Hastaneler
CPU Intel Core i5
AMD Ryzen 5
Intel Core i7
AMD Ryzen 7
Intel Core i9
AMD Ryzen 9
64-bit Intel veya AMD çok-çekirdekli işlemci
Hafıza 8+ GBRAM 16+ GB RAM 32+ GB RAM
Disk SSD NVMe SSD NVMe SSD 5+ GB boş disk alanı
Ekran kartı 2+ GB VRAM OpenGL
4.0 uyumlu ekran kartları
4+ GB VRAM OpenGL
4.0 uyumlu ekran kartları
6+ GB VRAM OpenGL
4.0 uyumlu ekran kartları
OpenGL 4.0 uyumlu ekran kartları
Ekran çözünürlüğü FHD+ (1920X1080) 2K (2560×1600) ) 5K (5120 × 2880) 1440×900
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit MacOS 10.15 Windows 10 64-bit
MacOS 10.14
Koruma anahtarı Archicad 24’ü çalıştırmak için, Archicad 24 CodeMeter donanım anahtarı veya Codemeter Act yazılım koruma anahtarı