ARCHICAD 1

Archicad 26
Tasarımdan Teslim Aşamasına Kadar
Harika Yapılar

Archicad 26; Mimarlar Tarafından Mimarlar İçin Geliştirilen BIM Yazılımı

Archicad’i piyasadaki en verimli ve sezgisel BIM yazılımı yapan güçlü yerleşik araç seti ve kullanımı kolay arayüzü ile her boyutta proje tasarlayın, görselleştirin, belgeleyin ve teslim edin. Archicad ile en iyi yaptığınız şeye odaklanın: Harika Yapılar Tasarlayın. 

ARCHICAD 2

Tasarlayın

Daha fazla tasarım özgürlüğü, kolay kullanım ve navigasyon, daha doğru metraj hesapları.

ARCHICAD 3

Görselleştirin

Gerçekçi gölgeler ve özelleştirilebilir yüzey dokuları. Gelişmiş render yetenekleri.

ARCHICAD 4

İşbirliği Yapın

MEP ve İnşaat mühendisleri ile daha kolay işbirliği. Open BIM ve birlikte çalışabilirlik geliştirmeleri.

ARCHICAD 5

Belgeleyin

Daha hassas maliyet ve metraj hesapları. Mahaller ve MEP elemanlar için yeni etiketleme seçenekleri.

ARCHICAD 6

TASARLAYIN

Mimarlar tarafından sizin için geliştirilen lider BIM yazılımı Archicad ile  yaratıcılığınızı serbest bırakın. Güçlü algoritmik tasarım araçları ve büyük ebatlı model desteği sayesinde en iyi yaptığınız işe, harika mimariyi tasarlamaya odaklanın. 

Asla Sıradan Değil 

Sıradan olanı sıra dışı hale getiren serbest biçimli araçların kullanımıyla tasarımlarınızı sürdürün. Projenizi istediğiniz düzeyde modelleyin – konsept kütle modelinden tam Yapı Bilgi Modeline kadar. 

Yaratıcı Akışta Kalın 

Archicad’in uyarlanabilir ve özelleştirilebilir kullanıcı arayüzü ile yaratıcı akışta kalın. Bir BIM uygulamasından beklediğiniz tanıdık terminoloji ve işlevsellik ile kendinizi anında evinizde hissetmenizi sağlayan bir araç seti ile hem 2B hem de 3B model görünümlerinde tasarım yapın: tasarım sürecinizi desteklemek için favoriler  ve katmanlar; gerçek inşaat sürecini yansıtan yapı araçları ile.  

ARCHICAD 7

İstenilen Detay Düzeyinde Model 

Temel bir elemanla başlayın ve tasarımınız geliştikçe detaylandırın. Modellemeyi bir çizgi çizmek kadar kolay hale getiren Duvarlar, Kirişler ve Döşemeler gibi gerçek yapı elemanlarını temsil eden araçları kullanın. 

ARCHICAD 8

Fikirlerinizi Paylaşın ve Keşfedin 

Farklı tasarım fikirlerini ve alternatiflerini keşfedin, tasarımlarınızı her yönüyle ele alın. Fikirlerinizi ekibiniz tarafından incelenmek üzere modelleyin ve paylaşın. Onaylandıklarında hemen projenin bir parçası olurlar. 

ARCHICAD 9

Göz Yorgunluğu Hassasiyeti 

Karanlık Mod’a geçerek düşük ışık koşullarında göz yorgunluğunu azaltın. Archicad, düşük ışık koşullarında gözlerinizi yormayan, özenle yeniden tasarlanmış simgeler ve arayüz renkleri ile görünümünü uyarlayacaktır. 

ARCHICAD 10

Karmaşık Elemanları Tasarlayın 

Archicad’in esnek modelleme sistemlerinden yararlanın. Perde Duvar ve Merdiven Aracı gibi sezgisel modelleme araçlarıyla yaratıcı ve üretken bir tasarım deneyiminin keyfini çıkarın. 

ARCHICAD 11

Dahili MEP Modelleyici 

Yerleşik MEP tasarım araçları, Archicad’in entegre tasarım yaklaşımını daha da genişletir. Mimari modelin içindeki akıllı MEP ekipmanına erişin. Federe bir yaklaşıma ihtiyaç duymadan MEP sistemlerini BIM modeline doğru şekilde entegre edin. 

ARCHICAD 12
ARCHICAD 13

OTOMATİZE TASARIM

Algoritmik tasarım araçlarını ve iş akışlarını kullanarak yaratıcılığınızı ortaya çıkarın, kendi akıllı, parametrik yapı bileşenlerinizi oluşturun ve büyük projelerin işlevsel gereksinimlerini yönetin – bunların hepsini Archicad’in tasarım otomasyon araç setleri sayesinde yapın. 

Archicad + Algoritmik Tasarım 

Üç benzersiz tasarım ortamının – Archicad, Grasshopper ve Rhino – güçlü yönlerinden yararlanarak, neredeyse imkansız olan formlar ve şekiller oluşturun! Bu “canlı” çift yönlü bağlantı, Archicad’i endüstrinin önde gelen algoritmik tasarım araçlarıyla sorunsuz, profesyonel bir iş akışında birleştirir. Tasarım varyasyonlarını keşfedin ve dosya alışverişi yapmadan algoritmaları kullanarak bina ayrıntılarını ve yapılarını oluşturun ve ince ayar yapın. 

Kendi Akıllı Objelerinizi Yaratın 

Hem Windows hem de macOS’ta SSA ve Graphisoft Forward aboneleri için kullanılabilen yerleşik bir parametrik tasarım aracı olan PARAM-O ile tek bir satır GDL kodu veya komut dosyası yazmadan hızlı bir şekilde özel parametrik kütüphane objeleri ve yapı öğeleri oluşturun. 

ARCHICAD 14

Tüm Paydaşlar İçin BIM Veri Aracı 

Archicad-dRofus bağlantı aracıyla, hastaneler ve havaalanları gibi büyük ve karmaşık binalarda bile işverenin ihtiyaçlarına maksimum uyum sağlamak için bina programından türetilen işlevsel gereksinimleri kolayca yönetin. 

ARCHICAD 15
ARCHICAD 16

GÖRSELLEŞTİRİN

Archicad’in profesyonel mimari görselleştirme araçları, konsept tasarımlarınızı ilgi çekici görüntülere dönüştürür. Modellerinizi hayata geçirin, izleyene ilham verin ve paydaşları tasarımlarınızla ilgilenmeye davet edin. 

Yerleşik Eskiz Render 

Projenin ilk aşamaları için en uygun olan Sketch Render ile keçeli uç, kurşun kalem, grafit veya marker gibi farklı serbest el efektleri kullanarak fotogerçekçi olmayan render üreterek 3B modelinizi bir imaj olarak sunun. 

ARCHICAD 17

Dahili Beyaz Render 

Beyaz Render işlevini kullanarak ayrıntılara girmeden modele, şekillerine ve boşluklarına odaklanın. Zamanında az mı? Beyaz Render, hızlı müşteri geri bildirimi ve koordinasyonu için tasarım amacını ve binanın ilk aşamalarında tipik olarak tartışılan diğer yönlerini iletmek için mükemmeldir. 

ARCHICAD 18

Yerleşik Foto-Gerçekçi Render 

Doğrudan Archicad’de yerleşik olarak bulunan MAXON’un CineRender / Redshift* özelliği ile renderlarınızın kalitesini hızlı ve kolay bir şekilde artırın. Maxon’un çok beğenilen üst düzey render motoru Redshift’in / CineRender’ın temel ayarları, çoğu projeye uygun kaliteli renderlar oluşturur. Ayarları özelleştirin ve render becerilerinizi daha da yüksek seviyelere taşıyın. (Yalnızca SSA ve Graphisoft Forward aboneleri için geçerlidir.)

ARCHICAD 19

Yerleşik Animasyonlar, Güneş Çalışmaları 

Tasarım amacını ve yapım tekniklerini geçiş ve yapım sırası animasyonlarıyla iletmek için ilgi çekici sunumlar oluşturun. 

ARCHICAD 20

Yerleşik Pro Yüzey Dokuları 

Ek Yüzey Kataloğu*’ndaki yeni ve güncellenmiş yüzeylerle hızlı ve kolay bir şekilde üst düzey görselleştirmeler oluşturun. Yeni duvar kağıdı ve gerçekçi metal yüzeyler dahil olmak üzere 500’den fazla yüzey malzemesi, çarpıcı foto-gerçekçi görüntülerle sonuçlanır. (Ek Yüzey Kataloğu yalnızca SSA ve Graphisoft Forward aboneleri için mevcuttur.)

ARCHICAD 21

Yerleşik 3B Parametrik Obje Kütüphanesi 

Güncellenmiş kütüphaneden yepyeni objelerle 2B ve 3B görünümlerinize daha çağdaş bir görünüm ve his ekleyin. 

ARCHICAD 22

Tasarımınızı Deneyimleyin 

Bir resim bin kelimeye, Bir deneyim bir milyona bedeldir. Müşterinizi, her şeyi mümkün kılan teknolojiyle onlar için hayal ettiğiniz tasarımı deneyimleme yolculuğuna çıkarın. Tasarımınızı Archicad’de oluşturun ve modeli kolayca favori AR veya VR çözümünüze aktarın. 

ARCHICAD 23

Hareket Halindeyken BIM! 

Ödüllü BIMx, herkesin yapı modelini kolayca keşfetmesine ve anlamasına yardımcı olur. Hızlı, özel müşteri geri bildirimi için tasarım sunumunu doğrudan şantiyede yürütün. Hareket halindeyken tasarım kararları verin ve yapı modelinizi güncelleyin – değişiklik yapmak için ofise dönmenize gerek yok. BIMx’i özel donanım veya yazılım olmadan herhangi bir mobil cihazda çalıştırın. Müşterilerin kendilerini sanal gerçeklikte Archicad modeline kaptırmalarını sağlamak için çantanıza bir Google Cardboard atın. BIMx, paydaşları projelerinize dahil etmenin en güçlü yoludur ve Google Cardboard bunu kolay ve uygun maliyetli hale getirir. 

Güçlü BIMx 3D motoru sayesinde her boyuttaki projeyi mobil cihazınızda sunun. BIMx’in tüm deneyimini masaüstünüzde de yaşayın! 

ARCHICAD 24

Archicad – Datasmith Bağlantısı 

Hem Windows hem de macOS’ta bulunan Archicad – Datasmith Exporter ile üst düzey görselleştirmeler için 3D sahnelerinizi doğrudan Unreal Engine 5’e kolayca dönüştürün ve içe aktarın.

ARCHICAD 25
ARCHICAD 26

İŞBİRLİĞİ

Her boyutta ve karmaşıklıkta projeler üzerinde ekibinizle ve dünyanın herhangi bir yerindeki ekiple veya diğer disiplinlerle birlikte çalışın. Açık standartlar ve iş akışları, diğer ekip üyelerinin hangi yazılımı kullandığından bağımsız olarak işbirliğinin garanti edildiği anlamına gelir. 

Döngüde Kalın 

Akıllı değişim izlemesi ve gerçek zamanlı bildirimler sayesinde modeller ve revizyonlar arasındaki değişiklikleri daha sezgisel bir şekilde algılamak ve görselleştirmek için Archicad’i kullanın. 

ARCHICAD 27
LANEY LA, USA | RIVERSTONE STRUCTURAL CONCEPTS, USA

Takip Et ve Değiştir 

BIM modeli değişikliklerinin net organizasyonu ve gerçek zamanlı bildirimleri sayesinde sorunları(issue) daha hızlı çözmek ve çözülmemiş sorun riskini azaltmak için Archicad’i kullanın. Endüstri standardı sorun yönetimi çözümleriyle uyumluluğa dayalı olarak üçüncü taraflardan gelen sorunları entegre edin. Daha iyi sorun yönetimi ve sıralama sayesinde sorun geçmişini daha hızlı inceleyin ve değişiklikleri vurgulayın. Sorun Yönetimi hakkında daha fazla bilgi edinin. 

ARCHICAD 28

Takip Et ve Karşılaştır 

Her projede birden fazla paydaşla, devam eden tasarım değişikliklerini takip etme, anlama ve uyarlama işi önemli bir görevdir. İki 3B modeli veya sürümü karşılaştırın ve Archicad’in Model Karşılaştırması ile aralarındaki farkları görselleştirin ve filtreleyin. Mümkün olan en iyi tasarıma ulaşmak için tasarım değişikliklerini doğru bir şekilde takip edin ve hatta tasarım alternatiflerini değerlendirin. Daha doğru değişiklik tespiti sayesinde sorunlara açıklamalar atayın. 

ARCHICAD 29

Daima Senkronize 

Hızlı ve basit yayıncı iş akışımız ve BIMcloud sayesinde, her ekip üyesinin konumundan bağımsız olarak modeldeki içeriği yükleyin ve yenileyin. Her şeyin güncel olduğunu bilerek zamandan kazanın, hatalardan kaçının ve dosyaları güvenle paylaşın. Tasarım süreci boyunca paylaşılan modele gerçek zamanlı erişim, tüm ekip üyelerinin her zaman senkronize olduğu anlamına gelir. 

ARCHICAD 30
ARCHICAD 31

OPEN BIM

Her boyutta veya karmaşıklıkta projeler üzerinde yanı başınızdaki veya dünyanın dört bir yanındaki mimarlar ve mühendislerle birlikte çalışın. Açık standartlar ve iş akışları, hangi yazılım ekibi üyelerinin kullandığından bağımsız olarak işbirliğinin garanti edildiği anlamına gelir. 

Open BIM

Open BIM, tüm yazılım sağlayıcılarını, AEC pratiklerini (tasarımcılar, mühendisler ve yükleniciler) ve bina sahiplerini memnuniyetle karşılayan modern bir işbirliği yaklaşımıdır. 

ARCHICAD 32

Açık ve Şeffaf 

Yazılım seçenekleri ne olursa olsun, iş için en iyi ortaklarla çalışmaya açık olun. Geleceğe yönelik çözümlere, şeffaflığa, kalite güvencesine ve erişilebilir verilere açık olun. IFC sayesinde diğer paydaşlarla iletişim kurun ve bir bina projesini tamamen 3D olarak koordine edin. 

ARCHICAD 33

Entegre Tasarım 

Mimarları ve mühendisleri bilinçli kararlara dayalı olarak sorunsuz bir şekilde birlikte çalışmaları için güçlendiren entegre bir çözüm sayesinde daha iyi binalar sunun ve rekabet avantajınızı artırın. Bir’in gücünü deneyimleyin. 

ARCHICAD 34
TERRACED TOWER, ROTTERDAM, NETHERLANDS | BESIX ROTTERDAM, NETHERLANDS | SCIA.NET

Archicad ve Bluebeam 

Archicad’in Bluebeam Connection paleti ile PDF inceleme sürecinde en sık kullanılan özelliklere doğrudan erişim sağlayın. Çift yönlü bağlantı sayesinde, Bluebeam Revu’da oluşturulan tüm işaretlemeler, yerel Archicad Sorunları(issue) girdileri olarak içe aktarılacak ve herhangi bir manuel etkileşime gerek kalmadan paftalarda doğru konumda görünecektir. 

ARCHICAD 35

Archicad ve Solibri 

Solibri’nin endüstri lideri kalite kontrol teknolojilerini kullanan Archicad-Solibri bağlantı eklentisiyle hızlı ve otomatize kod ve yapılandırılabilirlik kontrolü elde edin. Basitçe tasarlayın, kontrol edin ve gerektiği gibi değiştirin. 

ARCHICAD 36

Archicad ve Revit 

Autodesk Revit’i kullanan ekip üyeleriyle tasarım bilgilerini doğrudan “kullanıma hazır” olarak paylaşın. Koordinasyon ve model referanslama amaçları için Revit (RVT) dosyalarından kesin geometrileri ve parametreleriyle öğeleri içe ve dışa aktarın. Hotlink veya Publish işlevlerini kullanarak RVT dosyalarına yerel olarak veya BIMcloud aracılığıyla erişin. RFA ve RVT Geometri Değişimi hakkında daha fazla bilgi edinin. Autodesk Revit için bu ücretsiz Eklentiyi kullanarak Archicad ile IFC Model Değişimini geliştirin. 

ARCHICAD 37

Archicad ve COBie 

İnşaat Operasyonları Bina bilgi alışverişi (COBie), Tesis Yönetimi bilgilerinin tesliminde kullanılan bir spesifikasyondur. Sağlam IFC veri alışverişi yeteneklerimiz, kolayca COBie belgelerine dönüştürülen veri çıktıları üretir. 

ARCHICAD 38
ARCHICAD 39

BELGELEYİN

Yerel BIM gereksinimlerine uygun güçlü bir yayıncılık iş akışıyla birleştirilmiş eksiksiz, kullanıma hazır dokümantasyon araçları, belge işlerine değil tasarımlarınıza odaklanabileceğiniz anlamına gelir. 

Kullanıma Hazır Belgeler 

Doğrudan BIM modelinden “kullanıma hazır” belge setlerini alın. Hedef kitlenize uyması için belgelerinizin görünümüne ve verdiği izlenime ince ayar yapın. Tasarım hizmetlerinizi, neredeyse hiç ekstra çaba harcamadan metraj listeleriyle ile genişletin. BIM modelinden gelen doğru bilgilerle kolayca çizelgeler ve sayfalar oluşturun – artık hata veya yanlış hesaplama yok. Belgelere değil, tasarımlarınıza odaklanın. 

ARCHICAD 40

Kazanan Teklifler Burada Başlar 

Sezgisel özellikler, doğrudan 3B modelden grafik belgeler oluşturmak için ihtiyacınız olan esnekliği sağlar. 2D veya 3D dokümantasyon üretmeniz gereksin, Archicad bunu kolay ve hızlı hale getirerek dokümanlarınızın en iyi görsel kalitesini sağlar. 

ARCHICAD 41

Doğruluk Güvenilirlik Sağlar 

Archicad’in yerleşik araçlarıyla belge setlerinizin görüntülenmesinin tam kontrolünü elinize alın. Doğrudan BIM modelinden hem grafik hem de sayısal tüm bilgilerin doğru görüntülerini alın. 

ARCHICAD 42

Yerel Davranın 

Archicad’in yerelleştirilmiş şablonları ve yerleşik kütüphanesi ile yerel standartları kolayca ve hızlı bir şekilde karşılayan yüksek kaliteli çıktılar üretin. İnç mi yoksa santimetre mi? Tek kanatlı mı katlanır mı? Prefabrik mi yoksa yerinde mi? Sizi dikkate alıyoruz. 

ARCHICAD 43

Standardı Belirleyin 

BIM veri şablonlarına erişim, yerel standartlara uymayı kolaylaştırırken standart detay kütüphanelerine erişim, mevcut yerelleştirilmiş standart bilgilerini proje belgelerinize dahil etmeyi kolaylaştırır. 

ARCHICAD 44

İş Akışlarınızı Otomatize Edin 

Archicad’de otomasyon komut dosyaları oluşturun ve Python gibi üst düzey programlama dillerini kullanarak komut zincirlerini tamamlayın. Genel eleman, özellik bilgileri ve eleman listeleme bilgilerine erişin ve bunları ve diğer Archicad eleman sınıflandırmalarını gerektiği gibi değiştirin. 

ARCHICAD 45

Basit Proje Teslimi 

Kolaylaştırılmış bir gönderim süreci sayesinde projeleri Archicad’den paylaşılan çevrimiçi konumlara kolayca yayınlayın. Yayının veya ek manuel yüklemelerin bitmesini izlemek için ekrana bağlı kalmanıza gerek yok. Archicad her şeyi hallediyor. BuildingSMART tanımlı “açık” protokoller aracılığıyla Aconex gibi endüstri lideri CDE çözümlerine bağlanın. 

ARCHICAD 46

Archicad Kurulumu

Archicad’i kurmak için iki seçenek vardır: her bilgisayara ayrı ayrı kurun (Standart Kurulum) veya birden fazla bilgisayara kurmak için özelleştirilmiş Ağ Kurulum işlemini kullanın. 

Standart Kurulum 

Archicad’i bilgisayarınıza bağımsız olarak kurun.

Network Kurulumu 

Archicad’i ağdaki bir kaç bilgisayara kurun.

Archicad Lisans Güncellemesi 

Lisanslarınızı en son sürüme güncelleyin. Sahip olduğunuz lisans türüne göre farklı seçenekler vardır: Fiziksel Lisans Anahtarı veya Sanal Lisans Anahtarı. 

Fiziksel Lisans Anahtarları 

Tek Kullanıcı Lisansı 

Fiziksel lisans anahtarı’nı bilgisayarınıza bağlayın, Archicad’i başlatın ve Fiziksel lisans anahtarı’nı güncelleyin.

Daha Fazla Bilgi Alın

Network Lisansı 

Ödünç alınan tüm lisansları iade edin ve fiziksel lisans anahtarını License Manager Tool (LMT) ile güncelleyin.

Daha Fazla Bilgi Alın

Sanal Lisans Anahtarları 

Tek Kullanıcı Lisansı

Archicad başladığında, sanal lisans anahtarınız için mevcut bir güncelleme konusunda sizi uyarır. Sanal lisans anahtarınızı güncellemek için iletişim kutusunu kullanın.

Daha Fazla Bilgi Alın

Network Lisansı 

Ödünç alınan tüm lisansları iade edin ve License Manager Tool (LMT) ile güncelleyin.

Daha Fazla Bilgi Alın

Archicad’i Denemek için 7 Neden

Dünyanın dört bir yanındaki mimarlık firmaları, Yapı Bilgi Modelleme yazılımı ihtiyaçları için Archicad’e geçiyor. Birçokları için geleceğe atılan gerekli ilk adımdır.

1

Modellemeye başlayın

Archicad’de sezginiz önce gelir. Sadece çalışmaya başlayın ve fikirlerinizin akmasına izin verin. Duvar aracı gibi özellikler ve pencereler, kapılar, mobilyalar gibi önceden tanımlanmış objelere sahip büyük entegre kütüphaneler gibi özellikler sayesinde çalışmak çok kolaydır. Bileşen özelliklerini istediğiniz zaman tanımlayın ve yüksek detay seviyesinde düzenleyin.

2

Tasarımlar sadece bir tık uzağınızda

Archicad size değerli zaman kazandırır. Yalnızca bir kez bir 3D model oluşturmanız yeterlidir ve ilgili kat planlarını, kesitleri ve cepheleri oluşturmak için bir düğmeye basmanız yeterlidir. Bina modelinizde yaptığınız her değişiklik otomatik olarak tüm planlara aktarılır. Bu, arka planda, birkaç saniye içinde gerçekleşir. Archicad, kullanılmayan işlemci kaynaklarından akıllıca yararlanarak sorunsuz ve kesintisiz bir iş akışı sağlar.

3

Her zaman güncel malzeme listesi

Archicad, duvarlar, pencereler, kapılar, korkuluklar, kirişler veya cephe elemanları gibi tüm model elemanlarının listelerini otomatik olarak oluşturur. Mevcut bileşen çizelgelerini istediğiniz zaman görüntüleyin ve listeyi doğrudan ayarlayın.

4

Kolay veri alışverişi

Entegre yayıncı seti sayesinde model verilerini tek bir tıklamayla dışa aktarın ve iş arkadaşlarınızla paylaşın. Archicad, 40’tan fazla dışa aktarma biçimini destekler ve IFC arayüzü ile mühendislerle açık işbirliğini ve entegre iş akışlarını kolaylaştırır.

5

Takım halinde çalışın

Projenizi birden çok iş istasyonunda, hatta aynı anda ve birden çok yerden düzenleyin. BIMcloud’un Takım Çalışması işleviyle tüm proje ekibi üyeleriyle senkronize kalın.

6

Etkileyici görselleştirmeler

Masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet veya akıllı telefon aracılığıyla etkileyici bir sunumla projelerinizi hayata geçirin. Tüm proje paydaşları için en popüler sunum ve koordinasyon uygulaması olan ödüllü BIMx ile tasarım stüdyosu ve şantiye arasındaki boşluğu kapatın. BIMx, profesyonel olmayanların bile bina modelini kolayca keşfetmesine ve proje çıktılarını anlamasına yardımcı olur.

7

Archicad Daha İyi Olmaya Devam Ediyor

Archicad’in güçlü yönlerinden biri, sürekli olarak gelişmesidir. Düzenli güncellemelerimiz, önemli üretkenlik ve verimlilik geliştirmelerine erişmenizi sağlayarak en son özelliklerden hemen yararlanmanızı kolaylaştırır.

ARCHICAD 47

Graphisoft Forward

Yazılıma sahip olmanın genel maliyetini düşürürken değeri ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için Graphisoft Forward’ı seçin. Yazılım Hizmet Sözleşmemiz özel araçlar, eğitim, destek ve ekstra hizmetler sunar. İndirmelere ve ücretsiz ürün güncellemelerine erken erişim, en son yeniliklerden ve özelliklerden yararlanmanızı garanti eder. Bir adım önde kalın.

Detaylı Bilgi Alın