ARCHICAD 1

Archicad

Yapı Bilgi Modellemesinin Öncü Yazılımını Keşfedin

Archicad ile en iyi yaptığınız şeye odaklanabilirsiniz: mükemmel binalar tasarlayın. Archicad’i piyasadaki en verimli ve sezgisel BIM yazılımı yapan güçlü yerleşik araç seti ve kullanımı kolay arayüzü ile her boyutta proje tasarlayın, görselleştirin, belgeleyin ve teslim edin.

Yenilikleri Keşfedin

Archicad’e Hoş Geldiniz!

ARCHICAD 2

İşbirliği Yapın

Her boyutta ve karmaşıklıkta projeler üzerinde yanı başınızdaki veya dünyanın herhangi bir yerindeki ekibinizle veya diğer disiplinlerle birlikte çalışın. Açık standartlar ve iş akışları, hangi ekibin hangi yazılımı kullandığından bağımsız olarak işbirliğinin garanti edildiği anlamına gelir.

ARCHICAD 3

Tasarlayın

Sizin gibi mimarlar tarafından geliştirilen lider BIM yazılımı ile yaratıcılığınızı serbest bırakın. Algoritmik tasarım araçları ve büyük model desteği ile en iyi yaptığınız şeyi yapabilirsiniz: mükemmel mimariyi tasarlayın.

ARCHICAD 4

Görselleştirin

Archicad’in profesyonel mimari görselleştirme araçları, konsept tasarımlarınızı yapının gelecekteki halinin ikna edici görüntülerine dönüştürür. Modellerinizi hayata geçirin, izleyicilere ilham verin ve paydaşları tasarımlarınızla ilgilenmeye davet edin.

ARCHICAD 5

Belgeleyin

Yerel BIM gereksinimleriyle uyumlu güçlü bir yayımlama iş akışıyla birleştirilmiş eksiksiz, kullanıma hazır dokümantasyon araçları, belge işlerine değil tasarımlarınıza odaklanabileceğiniz anlamına gelir.

Archicad’i Denemek için 7 Neden

Dünyanın dört bir yanındaki mimarlık firmaları, Yapı Bilgi Modelleme yazılımı ihtiyaçları için Archicad’e geçiyor. Birçokları için geleceğe atılan gerekli ilk adımdır.

1

Modellemeye başlayın

Archicad’de sezginiz önce gelir. Sadece çalışmaya başlayın ve fikirlerinizin akmasına izin verin. Duvar aracı gibi özellikler ve pencereler, kapılar, mobilyalar gibi önceden tanımlanmış objelere sahip büyük entegre kütüphaneler gibi özellikler sayesinde çalışmak çok kolaydır. Bileşen özelliklerini istediğiniz zaman tanımlayın ve yüksek detay seviyesinde düzenleyin.

2

Tasarımlar sadece bir tık uzağınızda

Archicad size değerli zaman kazandırır. Yalnızca bir kez bir 3D model oluşturmanız yeterlidir ve ilgili kat planlarını, kesitleri ve cepheleri oluşturmak için bir düğmeye basmanız yeterlidir. Bina modelinizde yaptığınız her değişiklik otomatik olarak tüm planlara aktarılır. Bu, arka planda, birkaç saniye içinde gerçekleşir. Archicad, kullanılmayan işlemci kaynaklarından akıllıca yararlanarak sorunsuz ve kesintisiz bir iş akışı sağlar.

3

Her zaman güncel malzeme listesi

Archicad, duvarlar, pencereler, kapılar, korkuluklar, kirişler veya cephe elemanları gibi tüm model elemanlarının listelerini otomatik olarak oluşturur. Mevcut bileşen çizelgelerini istediğiniz zaman görüntüleyin ve listeyi doğrudan ayarlayın.

4

Kolay veri alışverişi

Entegre yayıncı seti sayesinde model verilerini tek bir tıklamayla dışa aktarın ve iş arkadaşlarınızla paylaşın. Archicad, 40’tan fazla dışa aktarma biçimini destekler ve IFC arayüzü ile mühendislerle açık işbirliğini ve entegre iş akışlarını kolaylaştırır.

5

Takım halinde çalışın

Projenizi birden çok iş istasyonunda, hatta aynı anda ve birden çok yerden düzenleyin. BIMcloud’un Takım Çalışması işleviyle tüm proje ekibi üyeleriyle senkronize kalın.

6

Etkileyici görselleştirmeler

Masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet veya akıllı telefon aracılığıyla etkileyici bir sunumla projelerinizi hayata geçirin. Tüm proje paydaşları için en popüler sunum ve koordinasyon uygulaması olan ödüllü BIMx ile tasarım stüdyosu ve şantiye arasındaki boşluğu kapatın. BIMx, profesyonel olmayanların bile bina modelini kolayca keşfetmesine ve proje çıktılarını anlamasına yardımcı olur.

7

Archicad Daha İyi Olmaya Devam Ediyor

Archicad’in güçlü yönlerinden biri, sürekli olarak gelişmesidir. Düzenli güncellemelerimiz, önemli üretkenlik ve verimlilik geliştirmelerine erişmenizi sağlayarak en son özelliklerden hemen yararlanmanızı kolaylaştırır.

ARCHICAD 6

Graphisoft Forward

Yazılıma sahip olmanın genel maliyetini düşürürken değeri ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için Graphisoft Forward’ı seçin. Yazılım Hizmet Sözleşmemiz özel araçlar, eğitim, destek ve ekstra hizmetler sunar. İndirmelere ve ücretsiz ürün güncellemelerine erken erişim, en son yeniliklerden ve özelliklerden yararlanmanızı garanti eder. Bir adım önde kalın.

Detaylı Bilgi Alın