EĞİTİM LİSANSLARI


Mimarlık & tasarım öğrencileri ve öğretmenleri ARCHICAD’in tamamen fonksiyonel eğitim versiyonunu ücretsiz olarak kullanma hakkına sahiptirler. Ayrıca mimari okullar ve akademik enstitüler, bilgisayar laboratuvarlarında ARCHICAD akademik versiyonlarını kullanabilirler. Ücretsiz eğitim lisanslarını almak için aşağıdaki bağlantıları takip edin.

MyARCHICAD Başvurularında Bilinmesi Gerekenler   Okulunuzda Ücretsiz Eğitim için Başvurun

Eğitim Lisansları 1

Öğrenci Lisansı

Mimarlık ve tasarım öğrencilerinin ARCHICAD’in tamamen fonksiyonel eğitim versiyonuna ücretsiz erişim hakları bulunmaktadır. 30-günlük versiyonu hemen indirin ve eğitiminizin sonuna kadar tam yıl uzatmalara başvurun.

Öğrenci Lisansı Edinin

Öğretmen Lisansı

Mimarlık okulları ve akademik enstitülerin öğretmenleri tam bir BIM müfredatını da içerecek şekilde tamamen fonksiyonel bir ARCHICAD eğitim versiyonuna sahip olma hakkına sahiptirler. 30-günlük versiyonu indirin ve yıllık uzatma başvurusunda bulunun.

Öğretmen Lisansı Edinin

Eğitim Lisansları 2
Eğitim Lisansları 3

Okul Lisansı

Mimarlık okulları ve akademik enstitüler bilgisayar laboratuarlarını ARCHICAD’in akademik versiyonları ile donatabilme hakkına sahiptirler. Ağ ortamı yükleme seçeneği ile, ARCHICAD’lerini çok sayıda bilgisayara kolayca ve hızla yükleyebilirler.

Okul Lisansı Edinin