Solibri 1

Kalite Kontrolünde
Yapı Sektörünün Öncüsüyüz

Hatalara yer yok. Başarıya kolayca erişin.

Ücretsiz Deneyin

SOLIBRI NEDİR?


Solibri, BIM Kalite Garantisi ve Kalite Kontrolünde liderdir. BIM değerlendirme, yeterlilik kontrolü, tasarım süreci koordinasyonu, tasarım değerlendirme, analiz ve kod kontrolünde etkin araçlar sunar.

Solibri, BIM-tabanlı tasarımı geliştiren ve tüm tasarım ve inşa süreçlerini daha verimli ve maliyet etkin hale getiren kalite garantisi çözümleri sunar.

Solibri’nin müşterileri arasında, 70’i aşkın ülkede yapı sahipleri, yüklenici firmalar, gayrimenkul geliştirme firmaları, mimarlar ve mühendislik  firmaları bulunur. Nemetschek Grubunun bir üyesidir ve merkezi Helsinki’de olmak üzere, ABD, İngiltere, Almanya ve İspanya ofisleri ile hizmet vermektedir. Solibri zaman ve paradan tasarruf edip, çevrenin korunmasına yönelik çalışmalarına devam etmektedir.

BIM Koordinasyonu
BIM Projeleriniz İçin Kalite Garantisi

Sorunları önceden tespit edin

Farklı disiplinlerden gelen modelleri bir araya getirin, basit bir çakışma kontrolünün çok daha ötesinde olacak şekilde, BIM gereksinimleri ve şartnameler çerçevesinde federe model üzerinde gelişmiş kontroller çalıştırın.

Koordine edin ve iletişimi sağlayın

Tüm proje süreçlerinde, katılan tüm paydaşlara, hem ofis hem de sahada, tutarlı ve kıymetlendirilmiş veri sağlayın. Veriyi kolayca belirleyin, görselleştirin, raporlayın ve görev atamalarını yapın.

Süreçleri basitleştirin ve otomatize edin

BIM süreçlerinizdeki en zor Kalite Güvenlik ve Kalite Kontrol gereksinimlerinizin karşılanması ve uçtan ucak iş akışınızı desteklemesi için esnek, kural bazlı kontrolleri kullanın.

İnşaat
Daha Kaliteli İnşa İçin Daha İyi Veri

Hataları azaltın

Daima doğru ve güncel, kalite kontrolü yapılan BIM modelleri ve bilgisi ile çalışın. Sahada karşılaşılabilecek sorunları bertaraf edin ve süregelen inşa ve imalata odaklanın.

Metrajdan fazlasını elde edin

Kıymetlendirilmiş modelden sadece ihtiyaç duyduğunuz bilgiyi doğrudan alarak, kesin ve doğru metrajlarla, gereksiz harcamaların önüne geçin ve ihtiyaç duyduğunuz veriyi kolayca görselleştirip raporlayın.

Tasarım ekibi ile iletişimde olun

En son düzenlemelerin kontrolü ve revizyonlar ile ilgili daha az zaman harcayın. Tüm proje sürecinde ofis ve saha arasındaki kesintisiz bilgi akışının faydalarından yararlanın.

Tasarım
Daha Kaliteli Tasarımlara Açılan Kapı

Teslim öncesinde doğru

Tasarımınızın kalite garantisini teslim öncesi kontrol ve düzenlemelerle garanti altına alın. Son dakika düzeltmeleri için ayrıdığınız zamandan kurtulun ve kaliteli iş üreten tasarımcı itibarınızı sağlamlaştırın.

Gereksinimleri kontrol edin

Tasarımınızın BIM gereksinimleri, şartnameleri ve iç kalite standartlarını karşıladığından emin olun. Tutarlı, kıymetlendirilmiş ve kalite garantili geometri ve veri sağlayın.

Diğer disiplinlerle hizalanın

Model alternatiflerini mukayese edin, tasarımınızı koordine edin ve diğer disiplinlerden gelen modellerle çakışma kontrollerini gerçekleştirin. IFC, OpenBIM ve CDE’lerin kesintisiz entegrasyonunun tüm faydalarından yararlanın.

Hatasız inşa edin. En az çaba ile üst düzey başarı elde edin.

İnşa süreçleri hatasız olsun ve maliyet ve zamanı minimize edelim isteriz. Solibri ‘le, yolunuza .ikab’lecek engellerden end’;e duymaniza gerek kalmayacaktir.

Ücretsiz Deneyin

Solibri 5

SİZİ ARAYALIM


Solibri Hakkında Bilgi Almak veya Satın Almak için Formu Doldurun, Sizi Arayalım.