Solibri Office 1

Solibri Office

İster bir BIM yöneticisi, mimar veya tasarımcı olun, herhangi bir proje için stratejiniz her defasında, ilk defada doğru imalat ve inşa ise, sunduğumuz dünya çapındaki kalite garantisi tam sizin içindir. Bir projeyi başarıyla yürütmek için, tüm proje paydaşları arasında üst seviye koordinasyon ve iletişim, son derece gelişmiş model kontrolü ve yanı sıra verinin çeşitli amaçlarla kullanımı için bilgi elde etmeniz gerekir ve bunların tümünü Solibri Office size sağlar. En zorlu Kalite Güvenliği ve Kalite Kontrolü gereksinimlerini karşılayan komple çözümdür.

Solibri Office 2

Projenin kalbinde bulunanlar içindir

Örneğin, büyük inşaat projelerinin çeşitli ekipler tarafından yürütüldüğü uçtan uça iş akışlarının yönetiminde, tüm süreçlerin kesintisiz işlediğinden emin olmak için akıllı araçlara gerek duyulur. Eş önemde, herhangi bir inşaat projesindeki BIM yöneticileri ve koordinatörleri projedeki yüksek miktardaki veri ve çeşitli paydaşları koordine etmek için doğru araçlara ihtiyaç duyarlar.

  • Solibri Office kullanıcıları, sahadaki ekipler ve yöneticilerin yanı sıra, mal sahipleri için de önem arz eden bilgileri üretirler.
  • Veri, farklı disiplinlerce kullanılan araçlarla üretilen modellerden çekilir ve bu modeller Solibri içerisinde model kalitesinin kontrol edilmesi, sorun tespitlerinin tüm paydaşlar arasında iletişiminin sağlanması, metraj bilgilerinin çekilmesi ve model bileşenlerinin etiketlenerek sınıflandırılması için kullanılır.

Kurallarını bilenler içindir

Solibri’nin kalite kontrolü, hangilerinin kullanılacağı tercihinde bulunabileceğiniz, önceden tanımlı ve özelleştirilebilen kuralları baz alır. Sadece model kalitesini değil, fakat çok daha fazlasını kontrol edebileceğiniz önceden tanımlı kuralları sunmaktayız – örneğin, yeni tasarladığınız binadaki kullanım kontrolünü veya park alanlarının doğru yerleşim ve açılarda olup olmadığını kontrol edebildiğinizi düşünün. Ve tüm projeler, yapılar ve bölgelerin farklı gereksinimlere sahip olduğunu düşünerek, önceden tanımlı kuralları her gereksinim için parametrelerini kolayca revize edebileceğiniz şekilde tanımladık. Eğer daha da fazla özelleştirme gereksiniminiz doğarsa, ileri kullanıcıların kendi kurallarını tanımlayabilme özelliğini de sunmaktayız. Özetle, firma veya proje gereksinimleri ne kadar benzersiz olursa olsun, Solibri bunlara yanıt vermeniz için oradadır.

Solibri Office 3

Solibri Office – Eksiksiz. Koordineli. Kalitesi kanıtlanmış.

Solibri’de yeni misiniz?

Ücretsiz, 4-haftalık Solibri Deneme Programımıza üye olun ve bir sonraki seviye kalite güvenliği dünyasında yerinizi alın!

Deneme programı hakkında daha fazla bilgi

Şirketinizde Solibri mevcut mu?

Başlamanız için firmanızdaki Solibri yöneticisi ile iletişime geçin.

İletişim