Hiç olmadığı seviyede koordinasyon ve model kıymetlendirme

BIM Projelerinizde Kalite Garantisi

bim-coordination_round

BIM süreçlerinize yeterli kalite kontrolünü uygulamak ve projenizdeki paydaşları aynı masa çevresinde bir araya getirmek ne kadar kolay? Bunu çok daha kolay hale getirebilirsiniz.

  • Gereksinimleri karşılamak üzere federe modelin hem geometri hem de verisinin kontrol edilebilmesi, hataları önceden tespit edip düzeltmenizi sağlar.
  • Tespit edilen sorunların, tasarımcılar, yükleniciler, üreticiler, mal sahipleri gibi tüm paydaşlarla koordine edilmesi ve bilgi sağlanması, projelerinizin kesintiye uğramadan devam etmesini garanti altına alır.
  • Verinin eşleştirilmesi, görselleşmesi ve raporlanmasının yanı sıra, Kalite Garantisi ve Kalite Kontrolü süreçlerinin özelleştirilerek otomatik hale getirilmesi, proje süreçlerinde tutarlı ve kıymetlendirilmiş veri sağlamanıza olanak tanır.

30-günlük Solibri Deneme Programına kayıt olun ve kendiniz, ücretsiz olarak test edin!

Başlamak çok kolay – ilk Solibri deneyiminizden üst düzeyde fayda elde etmeniz için kullanışlı ipuçları paylaşarak sizin yanınızda olacağız.

Solibri Deneme sürümü hakkında daha fazla bilgi

Kural tabanlı kontroller ile üst düzey kalite

Solibri’nin gelişmiş model kontrolü size en esnek araçları sunabilecek şekilde hazırlanmış önceden tanımlı ve özelleştirilebilen kurallara dayanır ve bunlarla çakışma kontrolleri gibi temel kontrolleri doğrudan yaparken, özel BIM gereksinimleri, ülke ve proje şartnameleri ile uyumluluk gibi karmaşık görevleri de yerine getirebilirsiniz. Kural setleri kullanarak çalışma, tasarım koordinasyonu ve kontrolü süreçlerini basitleştirerek, doğru bilginin saha da dahil olacak şekilde dağıtılabilmesini, yaşamına devam edecek yapıların yönetimini de destekleyecek şekilde oluşturulmasını sağlar.

BIM Koordinasyonu 1

Ürünlerimizde derinleşin

Solibri projenize dahil olan herkes için doğru araçları sunarak, ofis ve saha arasındaki bilgi akışının doğru olmasını garanti altına alır. Burada, Solibri Ürün Ailesinden sizin en çok dikkatinizi çekebileceğinizi düşündüklerimizi sunuyoruz.

BIM Koordinasyonu 2

Solibri Office

En zorlu Kalite Garantisi / Kalite Güvenliği gereksinimlerini karşılayacak tam çözüm.

OFFICE’İ KEŞFEDİN

BIM Koordinasyonu 3

Solibri Site

İhtiyaç duyduğunuz bilgiye tam ihtiyaç duyduğunuzda erişin.

SITE’Yİ KEŞFEDİN

BIM Koordinasyonu ilgi alanınızda değil mi?

Solibri iş akışındaki tüm süreçler içindir