Solibri Site 1

Solibri Site

Şantiyede, tüm fonksiyonlara gerek duymazsınız – tüm ihtiyacınız, modelinizin gerçek bir yapıya dönüşmesi için size zamanında ve güvenilir bilgi sağlanmasıdır. Solibri Site bu amaçla geliştirilmiştir.

Solibri Site 2

Gerçekleştirenler içindir

Şantiye müdürleri ve saha operasyonlarından sorumlu olanlar, yapımı devam eden inşaların gerçekleştirilebilir olduğundan emin olmalıdırlar. Solibri ile, ofis ve saha arasındaki veri, her iki yönde kesintisiz akar ve sahada modelleri görüp üzerinde notlar oluşturabildiğinizden, tasarımcılar ve BIM yöneticileri arasındaki iletişimi her zamankinden daha kolay hale getirir. Buna ek olarak, sahada ihtiyaç duyduğunuz her türlü veriyi doğrudan model üzerinden çekebilirsiniz. Sahada dijital dönüşümü yakalamanın tam zamanı!

Miktarları ölçümleyenler içindir

Neye ve ne kadara ihtiyaç duyduğunuzu bilmek şantiye yönetimi için son derece önemlidir ve Solibri bunu her zamankinden kolay hale getirir. Sadece metraj çıkartmaktan bahsetmiyoruz, bunun bir adım ötesine geçiyoruz – esnek bilgi çıkarımlarımız ile veri madenciliği ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Tüm bilgiyi, sahada, tam ihtiyaç duyduğunuzda, doğrudan modelin kendisinden temin edebilirsiniz. Ek olarak, model bileşenlerini anlamlı şekilde yapılandırmak için etiketlerden faydalanabilirsiniz. Sınıflandırmalar, hem kalite kontrolü hem de iletişimin düzenlenmesi için kullanılabilir – örneğin, sadece ilgilendiğiniz bölgeye odaklanabilirsiniz, örneğin modelde bulunan sadece pencereler, elektrik sistemi vb. gibi. Alınan bilgileri sınıflandırma ile birlikte kullanabilir ve son derece kuvvetli bir kombinasyon elde edebilirsiniz.

Solibri Site 3

Solibri Site – Uyarlanmış. Kullanışlı. Erişilebilir.

Solibri’de yeni misiniz?

Ücretsiz, 4-haftalık Solibri Deneme Programımıza üye olun ve bir sonraki seviye kalite güvenliği dünyasında yerinizi alın!

Deneme programı hakkında daha fazla bilgi

Şirketinizde Solibri mevcut mu?

Başlamanız için firmanızdaki Solibri yöneticisi ile iletişime geçin.

İletişim