Solibri Anywhere 1

Solibri Anywhere

Kesintisiz ve açık bilgi akışı taraftarları olarak bizler Solibri’de kaliteli bilginin proje süreçlerinde gerek duyan her kes tarafından kolayca erişilebilir olması gerektiğine inanırız. Bu nedenle Solibri Anywhere’i herkese ücretsiz olarak sunmaktayız.

Solibri Anywhere 2

Neyin inşa edildiğini görme ihtiyacı duyanlar için

Herhangi bir inşaat projesinde, tasarlayan ve yönetenler, ve inşa işlemini gerçekleştirenler bulunur – bu nedenle, oluşturulan bilginin kolayca sahaya akması gerekir. Ancak bununla bitmez.

  • Şantiyenin dışında, mal sahipleri gibi, modelin ve projenin gelişimini görmek isteyen paydaşlar vardır, veya inşa süreci tamamlandığında, modelinizden daha da fazla faydayı, hali hazırda tanımlanmış olan bilgiyi yapı yaşam döngüsünde paylaşmak isteyebilirsiniz.
  • Solibri Anywhere ile, bu bilginin doğrudan modelden elde edilmesi, güncel bilginin, doğru insanların hizmetinde, doğru zamanda olması sağlanır.

Yapanlar için

Şantiyede günlük süreçler genellikle her biri kendilerine atanan görevleri yerine getiren çeşitli ekip veya alt yükleniciler tarafından hayata geçirilir. Bu amaçla, kafa karışıklığı veya gecikme olmadan her görevin yerine getirilmesi için sadece gerekli verinin bilginin kolayca görünür olmasının sağlanması gerekir.

Solibri Anywhere 3

Solibri Anywhere – Ücretsiz. Donanımlı. Bağlantıda.

Solibri’de yeni misiniz?

Ücretsiz, 4-haftalık Solibri Deneme Programımıza üye olun ve bir sonraki seviye kalite güvenliği dünyasında yerinizi alın!

Deneme programı hakkında daha fazla bilgi

Şirketinizde Solibri mevcut mu?

Başlamanız için firmanızdaki Solibri yöneticisi ile iletişime geçin.

İletişim