Kesintisiz İnşa Süreçleri İçin Kalite Garantisi

Kaliteli Tasarımlara Övgü

designer_round

Tasarımınızın doğru ve verimli olarak inşa edileceğine nasıl güvenebilirsiniz? Model kontrolü sayesinde.

  • Farklı proje aşamalarında tasarımınızı teslim etmeden önce kontrol etmeniz ve düzeltmeleri yapmanız, modeldeki geometri ve verinin yüksek kalitede ve doğru olmasını garanti altına alır.
  • BIM gereksinimleri ve şartnameler ile uyumlu, kalite garantili modeller ve sorunların başlangıç aşamasında tespit edilmesi, size hem zaman hem de maliyetten tasarruf sağlar.
  • Tutarlı ve onaylanmış modeller, çalışmanızla gurur duymanızı ve kaliteli tasarım ve doküman tespiti yapan olarak tanınmanızı sağlar.

30-günlük Solibri Deneme Programına kayıt olun ve kendiniz, ücretsiz olarak test edin!

Başlamak çok kolay – ilk Solibri deneyiminizden üst düzeyde fayda elde etmeniz için kullanışlı ipuçları paylaşarak sizin yanınızda olacağız.

Solibri deneme sürümü hakkında daha fazla bilgi

Çakışma kontrolünün çok daha ötesinde

Çakışma kontrolünden çok daha fazlasıdır Solibri. Tasarım kalitenizin uyumluluk, fonksiyonellik, erişilebilirlik ve görsel ve mekansal unsurlar açısından garanti altına alınmasıdır. Solibri ile, tasarımlarınızı tüm disiplinlerden gelen modelleri tek bir model altında toplayarak ve kolaylıkla aralarındaki koordinasyon ve çakışma kontrollerini gerçekleştirerek kontrol edebilirsiniz. IFC, OpenBIM ve ortak veri ortamlarına kesintisiz bağlantıların avantajlarından yararlanarak, model varyasyonlarını karşılaştırabilir ve bulunan sorunları diğer tasarımcılar ile paylaşabilirsiniz. BIM yöneticisi, projeyi rahatlıkla koordine edebilecek ve tasarımınızın gerçek yapıya daha kolay ve daha az sorunla dönüşeceğini göreceksiniz.

Solibri Tasarım 1

Ürünlerimizde derinleşin

Solibri projenize dahil olan herkes için doğru araçları sunarak, ofis ve saha arasındaki bilgi akışının doğru olmasını garanti altına alır. Burada, Solibri Ürün Ailesinden sizin en çok dikkatinizi çekebileceğinizi düşündüklerimizi sunuyoruz.

Solibri Tasarım 2

Solibri Office

En zorlu Kalite Garantisi / Kalite Güvenliği gereksinimlerini karşılayacak tam çözüm.

OFFICE’İ KEŞFEDİN

Solibri Tasarım 3

Solibri Anywhere

Model görüntüleme ve bilgi akışına ücretsiz erişim.

ANYWHERE’İ KEŞFEDİN

BIM Koordinasyonu ilgi alanınızda değil mi?

Solibri iş akışındaki tüm süreçler içindir