İnşa ve İmalat İçin Onaylanmış Veri

Kaliteli İmalat İçin Nitelikli Veri

construction_round

Projelerinizde bilgi eksikliği ve hatta daha kötüsü yanlış bilgi yüzünden kaç defa sorunla karşılaştınız? Artık tüm bunlara yer yok.

  • Yapım veya imalat süreçlerindeki tüm paydaşlarca kullanılabilen doğru veri ile, hataları asgari seviyede tutar ve projelerinizin kesintisiz devamını sağlayabilirsiniz.
  • Uygun kalite kontrollerinin önceden yapılması, tasarım ekiplerinin daha az revizyon yapmasını sağlayarak size inşaat planlama ve uygulamasında daha fazla zaman kazandırırken, inşa süreçlerindeki kötü sürprizleri elimine eder.
  • Doğru bilgi ile çalışarak, kaynak planlamanızı ve malzeme siparişlerinizi güvenle düzenleyebilir ve projelerinizin zamanında ve bütçesinde tamamlanacağından emin olursunuz.

30-günlük Solibri Deneme Programına kayıt olun ve kendiniz, ücretsiz olarak test edin!

Başlamak çok kolay – ilk Solibri deneyiminizden üst düzeyde fayda elde etmeniz için kullanışlı ipuçları paylaşarak sizin yanınızda olacağız.

Solibri deneme sürümü hakkında daha fazla bilgi

Bir sonraki jenerasyon metraj ve daha fazlası

Kesin ve bir sonraki jenerasyon metrajlar ile israftan kurtulun. Solibri hem ofise hem şantiyeye sadece miktarların temininin ötesine geçecek şekilde federe edilen modelden elde edilen güncel bilgi sunar – ihtiyaç duyduğunuz anda bilgileri doğrudan IFC’lerden çekerek kullanabilirsiniz. Ancak hepsi bu da değil. Farklı sınıflandırmalar kullanarak veriyi derleyebilir, görselleştirebilir ve raporlayabilirsiniz. Tespit edilen sorunların projenizin ortak veri ortamında bulunan tüm paydaşlar arasında paylaşımı, kesintisiz bilgi akışı sayesinde son derece kolay hale gelir.

Solibri İnşaat 1

Ürünlerimizde derinleşin

Solibri projenize dahil olan herkes için doğru araçları sunarak, ofis ve saha arasındaki bilgi akışının doğru olmasını garanti altına alır. Burada, Solibri Ürün Ailesinden sizin en çok dikkatinizi çekebileceğinizi düşündüklerimizi sunuyoruz.

Solibri İnşaat 2

Solibri Site

İhtiyaç duyduğunuz bilgiye tam ihtiyaç duyduğunuzda erişin.

SITE’Yİ KEŞFEDİN

Solibri İnşaat 3

Solibri Anywhere

Model görüntüleme ve bilgi akışına ücretsiz erişim.

ANYWHERE’İ KEŞFEDİN

BIM Koordinasyonu ilgi alanınızda değil mi?

Solibri iş akışındaki tüm süreçler içindir