Archicad 26 Yeniliklerini Keşfedin 2
Archicad 26 Yeniliklerini Keşfedin
14 Temmuz 2022
Archicad 27 Türkiye Altlığı 3
Archicad 27 Türkiye Altlığı
22 Kasım 2023

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 5

Archicad 27

En İyi Tasarım Seçeneğiniz

En İyi Tasarım Seçeneğiniz

Yepyeni bir tasarım seçeneği çözümü, profesyonel görselleştirme araçları, karmaşık projelerin geliştirilmiş yönetimi ve açık, disiplinlerarası tasarım işbirliği ile ilgili yenilikler ve özel abonelik teklifleri, Archicad 27’yi en iyi tasarım seçeneğiniz yapar.

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 6

Yeniliklere Hızlı Bir Bakış

2023 Graphisoft ürünleri hakkındaki bu videoyu izleyin – Archicad 27, DDScad 19, BIMcloud, BIMx – sektörün lider bina tasarım çözümleri “En İyi Tasarım Seçeneğiniz”dir.

2023 Graphisoft ürünleri hakkında kapsamlı bir genel bakış için bu videoyu izleyin – Archicad 27, DDScad 19, BIMcloud, BIMx – sektörün lider bina tasarım çözümleri “En İyi Tasarım Seçeneğiniz”dir.

Şimdi Abone Olun

Graphisoft’un sürekli yazılım lisansları burada kalırken, özel araçlar, eğitim, destek ve hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak için en yeni abonelik tekliflerimize göz atın:

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 7

İndirimli oranları kilitleyerek sürekli tasarruf.

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 8

Aboneliğinizin süresi boyunca daha düşük peşin yatırım.

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 9

Yeniliklere daha hızlı erişim için sorunsuz yazılım güncellemeleri.

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 10

Çevrimiçi Graphisoft Learn kursları ve eğitimler için indirimler.

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 11

Kendi dilinizde teknik destek erişimi.

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 12

İş akışlarınızı hızlandıran özel verimlilik araçları.

Archicad İşbirliği

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 13

Eğer Archicad lisansınızı yükseltmek için 12 aydan fazla beklediyseniz, firmanızın verimliliğini ve karlılığını artırabilecek önemli güncellemeleri kaçırıyorsunuz demektir:

 • Archicad aboneliğinin fiyatına Archicad ve BIMcloud SaaS’in gücünü yaşayın.
 • Ödüllü Archicad, BIMcloud’u hızlı, verimli ve gerçek zamanlı olarak paylaşılan projelere güvenli erişim ile birleştirin — hepsi uygun bir fiyat noktasında.
Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 14

Aboneliğinizle birlikte sunulan özel verimlilik araçları, ücretsiz depolama, teknik destek, acil lisanslar ve öğrenme programları hakkında daha fazla bilgi alın.

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 15

Solibri Inside’ın özel kural tabanlı kontrolleri hakkında daha fazla bilgi alın ve 31 Aralık 2023 tarihine kadar 12 ay boyunca ücretsiz alın.

Archicad Tasarım Denetleyicisi

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 16

Eğer zaten Archicad 26 Güncelleme 2 veya daha yeni bir aboneliğe sahipseniz, Archicad Tasarım Denetleyicisini kontrol edin ve Solibri Inside için ücretsiz 30 günlük deneme sürümünü alın.

 • Archicad’in Solibri ile güçlendirilmiş BIM kalite güvencesi sayesinde tasarıma odaklanın.
 • Koordinasyonu akıcı hale getirin, inceleme döngülerini hızlandırın, anında geri bildirim alın ve sorunları hızlıca çözün.
Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 17

Abonelikleri
Karşılaştırın

Eğer Archicad 25 veya daha eski bir sürümünü kullanıyorsanız, firmanızın verimliliğini ve karlılığını artırmak için şimdi güncelleyin. Alacaksınız:

 • Merdiven aracı güncellemeleri, sonraki nesil görselleştirme çözümleri ve yerleşik enerji değerlendirme araçları.
 • SketchUp, Revit, BCF, PDF ve DWG ile dosya değişimi için devam eden destek.
 • Apple M2 çipleri için geliştirilmiş performans ve destek.

Graphisoft Mağazasını ziyaret edin, özel abonelik tekliflerini karşılaştırın, Graphisoft ürünlerinin ve hizmetlerinin tam yelpazesini keşfedin ve ek lisans seçenekleri hakkında bilgi alın. Daha fazla bilgi için lütfen yerel Graphisoft İş Ortağınızla iletişime geçin.

TASARIM

Kolay yoldan tasarım seçeneklerini keşfedin ve proje yönetimi için daha az zaman harcayın — Archicad 27, projelerin boyutu ve karmaşıklığı artmaya devam ederken ekibinizin düzenli kalmasına ve dosyaların optimize edilmesine yardımcı olur.

Proje: Higher Roch
Lokasyon: Montpeller, Fransa
Firma: brenac-gonzalez.fr
Fotoğraf: Sergio Grazia

Rhino-Grasshopper-Archicad araç seti, cesur başlangıç ​​çizimimizi gerçek, sürdürülebilir ve uygulanabilir bir tasarıma dönüştürmemize olanak tanıdı.

Guillaume Marechaux – Kurucu
Brenac & Gonzalez & Associes, Fransa

Proje: Higher Roch
Lokasyon: Montpeller, Fransa
Firma: brenac-gonzalez.fr

Akıllı İzleyici

Yeni, akıllı Archicad İzleyici ile temel matematik işlevler her zaman parmaklarınızın ucunda. Tasarım fikirlerinizi dış bir hesap makinesine ihtiyaç duymadan daha hızlı geliştirin – Çarpma, bölme, toplama veya çıkarma işlevlerini doğrudan İzleyici’den gerçekleştirin.

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 18

Mesafe Kılavuzları ile Hızlı Modelleme

Model elemanlarınızı zemin planında daha hızlı ve daha rahat bir şekilde konumlandırın. Mesafe Kılavuzları, uzun zamandır beklenen, yenilikçi bir yetenek sunar – boyutların sayısal ve grafik girişini sezgisel bir kullanım sayesinde aktif olarak konumlandırın.

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 19

Entegre Tasarım Seçenekleri

Yeni Archicad 27 Tasarım Seçenekleri çözümü ile en iyi tasarım alternatifini daha hızlı bulun. Optimize edilmiş bir iş akışı sayesinde tasarım alternatiflerini hızlı ve verimli bir şekilde değerlendirin ve paylaşın – projenin boyutu veya ölçeği ne olursa olsun.

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 20

Gelişmiş Arama

İhtiyacınız olanı saniyeler içinde bulun! Genişletilmiş Arama yetenekleri, Uygulama Görünümleri, Grafik Geçersiz Kılma Kombinasyonları ve Kurallar, Kütüphane dokuları, Düzenler ve Çizimler de dahil olmak üzere uzun listelerle çalışmayı hızlandırır.

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 21

Grafik Geçersiz Kılma Organizasyonu

Grafik Geçersiz Kılmaların tüm potansiyelini ortaya çıkarın – daha iyi organizasyon ve yeni Arama işlevi sayesinde kuralları ve kombinasyonları daha hızlı ve daha kolay yönetin.

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 22

Modern GDL Düzenleyici

Kendi parametrik nesnelerinizi oluşturuyor olun veya ticari nesne kütüphaneleri geliştiriyor olun, yeni GDL Düzenleyiciyi seveceksiniz! Sözdizimi vurguları sayesinde daha iyi navigasyon, düzenleme komutları için kısayollar ve göz yorgunluğunu azaltmak için son olarak – ama en az değil – koyu mod.

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 23

Gelişmiş Proje Yönetimi

Daha fazla nitelik türü için genişletilmiş yetenekler, daha hızlı iş akışları ve daha büyük tutarlılık sayesinde düzenli kalın ve daha verimli çalışın.

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 24

GÖRSELLEŞTİRME

Yüksek etkili görselleştirmeleri, profesyonel hazır-çözümler ve diğer profesyonel mimari görselleştirme çözümleriyle akıcı bağlantılar sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde sunun – seçim özgürlüğünüz.

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 25

BIM aracımız ve görselleştirme yazılımımız arasındaki kanıtlanmış ve gerçek zamanlı bağlantı, tasarım niyetimizi basit ve etkili bir şekilde iletmemize olanak tanır.

Xiang Wang – Kurucu Mimar
Tektonn Architects, Çin

Proje: Tianfu Roadshow Center
Lokasyon: Chengdu, Çin
Firma: tektonn.com

Akıcı Archicad – Enscape Bağlantısı

Yenilenmiş Archicad – Enscape bağlantısı ile gerçek zamanlı görselleştirmeleri daha rahat oluşturun:

 • Archicad objesini, Enscape’in yüksek poligonlu varlıkları ile eşleyerek her iki dünyanın da en iyisinden faydalanın.
 • Enscape artık macOS platformu için de mevcut.
 • Yalnızca Abonelik, İleri ve SSA kullanıcıları için mevcut.
Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 26

Yerel AR ve VR Bağlantısı

Müşterilerinizi daha hızlı bir onay için yüksek etkili AR/VR tasarım deneyimi ile etkileyin. Archicad’in, Augmented Reality (AR) ve Virtual Reality (VR) uygulamalarına endüstri standardı FBX dosyalarını içe aktarma ve dışa aktarma konusundaki yerel desteği işleri kolaylaştırır.

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 27

Açık Görselleştirme Akışı

Tercih ettiğiniz görselleştirme çözümünü seçin ve müşterilerinizi yüksek etkili resimler ve videolar ile etkileyin. Archicad, Enscape, Twinmotion, Lumion, Nvidia Omniverse, 5D Render, Cinema4D ve daha pek çok profesyonel görselleştirme çözümünü kullanma özgürlüğü ile profesyonel mimari görselleştirme için çok yönlü ve esnek araç setleri sunar.

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 28

İŞBİRLİĞİ YAPIN

OPEN BIM kullanarak tasarım ekipleriyle işbirliği yapın ve MEP ve yapı mühendisleri ile esnek, sezgisel, sektör lideri çok disiplinli tasarım iş akışlarını uygulayın.

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 29

30 mimarın ve yaklaşık 100 mühendisin çalışmasını koordine etmemiz gerekiyordu. Archicad ve BIMcloud bu görevde anahtar araçlardı.

Teemu Kurkela – Kurucu Mimar
JKMM, Finlandiya

Proje: Nova Hospital
Lokasyon: Jyvaskyla, Finlandiya
Firma: jkmm.fi

Sektör Standardı Sertifikasyon

IFC4 ile bir sonraki seviye OPEN BIM işbirliğinin tadını çıkarın! Archicad 27, uluslararası buildingSMART organizasyonu tarafından verilen IFC4 dosya içe aktarma ve dışa aktarma sertifikası ile donatılmıştır. Bu, disiplinler ve diğer çözümler arasında veri alışverişinde tutarlılık ve verimliliği sağlar.

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 30

Etkili Değişiklik Yönetimi

Çok disiplinli tasarım ekipleri için geliştirilmiş Model Karşılaştırma aracı sayesinde en son tasarım değişiklikleri hakkında bilgi sahibi olun. Yeni diyalog, kapsamlı ve detaylı bir değişiklik listesi gösterir.

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 31

“Tek Tıklama” ile Analitik Model Dışa Aktarma

Yapısal Analitik Model Değişimi daha kolay olamazdı! Archicad 27’deki mimari tasarımın analitik modelini dışa aktarmak için açık, Yapısal Analitik Dosya (SAF) formatını kullanın ve bunu doğrudan yapısal analitik çözümlere (SCIA veya RISA gibi) gönderin. Tek yapmanız gereken bir tıklama!

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 32

Yapısal İş Akışı Geliştirmeleri

Yapısal hesaplamalar için yapısal-analitik modelinizi rafine edin! Archicad 27, mimarların yapı mühendisleri ile tasarım iş akışını düzene koymalarını sağlar. Yeni manuel ayarlama özelliği, karmaşık projelerde sürekli bir yapısal-analitik model elde etmeye yardımcı olur ve her iki ekibin de tutarsızlıkları azaltmasını ve tasarım işbirliğini hızlandırmasını sağlar.

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 33

Yenilenmiş MEP Modelleyicisi

MEP modelleme iş akışınıza bir güç katalım! Graphisoft MEP Modelleyici 2.0, akıcı bir modelleme teknolojisi ve güncellenmiş bir kullanıcı arayüzü ile burada. Archicad BIM projesini, MEP mühendislerinin odaklarını çalışmalarında tutmalarına yardımcı olan tercih edilen MEP modelleme hesaplamasıyla bağlayın.

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 34

Revit 2024 ile RFA ve RVT Geometri Değişimi

Archicad 27 ve Revit 2024 arasında akıcı işbirliğinin keyfini çıkarın!

 • İki uygulama arasında RVT dosya formatını kullanarak model geometrisini değiştirin.
 • RFA tabanlı aileleri doğrudan Archicad’e içe aktarın ve bunları daha sonrası için GDL nesneleri olarak kullanın.
Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 35

Revit 2024 için Archicad ile IFC Model Değişimi

Revit 2024 kullanıcıları ile IFC tabanlı model işbirliğinizi geliştirin! Revit 2024 için IFC Model Değişim aracı, Revit modellerini Archicad 27 kullanıcıları ile değişim için optimize eder.

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 36

DOKÜMANTASYON

Tasarımlarınıza odaklanın, kağıt işleri üzerine değil! Güçlü bir yayınlama iş akışı ile birleştirilmiş, hazır dokümantasyon araçları ile işlerinizi tamamlayın.

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 37

Archicad’in elinize verdiği araç, tasarımın her öğesi ve her yönü üzerinde kontroldür.

Andre Eksteen – Tasarım Direktörü
Eartworld Architects, Güney Afrika

Proje: Future Africa Campus, Yemek Salonu
Lokasyon: Pretoria, Güney Afrika
Firma: ewarch.co.za

Etkileşimli Zaman Çizelgeleri Biçimlendirme

Proje hesaplamalarınızı, listelerinizi ve zaman çizelgelerinizi, gereken biçimlendirme ve görsel görünümle doğrudan Archicad’den yayınlayın! Etkileşimli öğe zaman çizelgeleri, BIM projesinden doğru veriyi çıkartmanıza ve listelemenize olanak tanır. Şimdi, etkileşimli zaman çizelgeleri, geliştirilmiş biçimlendirme yetenekleri ile zenginleştirilmiş ve raporlarınızın görsel görünümü üzerinde daha fazla kontrol sağlar.

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 38
Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 39

Abone Ol ve Tasarruf Et

Abone olun, tasarruf edin. Graphisoft’un lider BIM tasarım ve görselleştirme çözümleri ile projelerinizi yeni seviyelere taşıyın. Ödüllü işbirliği ve dokümantasyon araçlarımız ile tasarımlarınızı güçlendirin. Aboneliğinizin değerini özel avantajlar ve hizmetler ile maksimize edin. Başarınızı artırın!

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 40

Graphisoft Topluluğuna Katılın

Bir sorunuz mu var ya da ilham mı arıyorsunuz? Bize katılın! Forumlarımızı keşfedin, en güncel haberleri alın ve global topluluğumuzla bağlantı kurun. Bilgi alışverişi yapın, yeni fikirler edinin ve Graphisoft ürünleri hakkında yeni bilgiler öğrenin. Topluluğumuz sizinle!

Archicad 27 Yayınlandı! Yenilikleri Keşfedin 41

Graphisoft Learn’i Göz Atın

Endüstriye özel kurslar, öğrenme yolları ve paketler ile çözümlerimizden ve hizmetlerimizden maksimum fayda sağlayın. Çevrimiçi, kendi tempoda, hibrid ve canlı Graphisoft Learn programlarımızla bilginizi artırın. Mezunlarımız, global olarak tanınan sertifikalarını alır.

Comments are closed.