ARCHICAD BIM'dir 2
ARCHICAD BIM’dir
26 Haziran 2018
ARCHICAD Kullanıcıları Bu Yılki Architizer A+ Ödülünü Kazananlar Arasında 3
ARCHICAD Kullanıcıları Bu Yılki Architizer A+ Ödülünü Kazananlar Arasında
4 Eylül 2018

Mimarlar için BIM

Mimarlar için BIM 4

ARCHICAD’in mimari ve tasarıma olan odağı, en ileri teknolojisi ve yenilikçiliği ile bir araya geldiğinde, mimarların en iyi yaptıkları işe odaklanmalarını sağlar: harika yapılar tasarlamalarına.

Mimarlar İçin Mimarlar Tarafından Geliştirildi

Mimarlar için BIM 5
Charles Perkins Centre, Australia fjmt | Photo © Andrew Chung
Rehapark Parking House, UKI Arkkitehdit Oy | Photo: © Pekka Agarth
Harjannetie 44 Housing, Hannunkari & Mäkipaja Architects | Photo: © Mikael Linden

ARCHICAD’in 30 yıllık deneyimi ve yenilikçiliği ile desteklenen mimari odağı, dünya çapında milyonlarca yapıda şekil bulmaktadır.

ARCHICAD, mimarların, pratik ihtiyaçlarından vazgeçmeden harika tasarımlarını gerçekleştirmeleri için, en başından beri mimarlar için mimarlar tarafından geliştirilmiştir.

Özelleştirilmiş Komutlar

ARCHICAD’in mimariye odaklı olması, tasarım iş akışı ve işbirliği araçlarının ilk eskizden bina yaşam döngüsüne kadar ihtiyaçların tam olarak karşılanmasını garanti altına alır.

ARCHICAD araç kutusu mimarların iş akışına göre hazırlanmıştır. Tasarım, Belgeleme ve İlave, duvar ucu ve köşe penceresi gibi özelleştirilmiş araçlara bile kolay ulaşım sağlar.

Sizin Platformunuz, Sizin Seçiminiz

Mimarlar için BIM 6

ARCHICAD hem Microsoft Windows hem de Apple Macintosh işletim sistemleri için geliştirilen ilk mimari tasarım yazılımcısıdır. iOS ve Android platformlarındaki geliştirmeler, tüm proje paydaşları arasında kesintisiz iş birliğini garanti altına alır.

GRAPHISOFT’un yenilikleri, ihtiyacınız olan yerde, ihtiyacınız olduğu zamanda istediğiniz cihazla çalışabilmenizi mümkün hale getirmek için tüm masaüstü, dizüstü ve mobil cihazlarla uyumludur.

BIM’de Tasarım

ARCHICAD mimarlara tasarım özgürlüğü sağlayan özel araçlar sunmaktadır.

Konsept Tasarım

Sezgisel araçlar, tasarım aşamasına geçiş için konsept modellerinoluşturulmasına yardımcı olur.

Konsept kütleleri, formlar ve kat alanı tahminleri ARCHICAD kullanılarak ilk tasarım aşamalarında hesaplanabilir.

Mimarlar için BIM 7

Tasarım Serbestliği

ARCHICAD’in inovatif araç seti, modelinizi BIM ortamında oluşturmanızı sağlar – biçim ve formlarınız otomatik olarak cephe, kesit ve hatta metraj oluştururlar.

Mimarlar için BIM 8

ARCHICAD, Kabuk aracı ve MORPH aracındaki sezgisel yöntemler sayesinde, herhangi özel geometrideki elemanları oluşturmaya izin vererek doğal BIM ortamındaki doğrudan modelleme yeteneklerini sunar.

Mimarlar için BIM 9

Algoritmik Tasarım

Serbestlik ve parametrik tasarım ARCHICAD ile Grasshopper kullanan mimar ve tasarımcılar için çift yönlü olarak parmaklarının ucundadır.

Mimarlar için BIM 10

Rhino ve Grasshopperla arasındaki mevcut bağlantıyı geliştirerek, yeni araç sayesinde mimarlara herhangi üç tasarım ortamından birinde (Rhino, Grasshopper veya ARCHICAD) tasarımlarına başlama ve düzenleme olanağını sağlar.

ARCHICAD’i Ücretsiz Deneyin

Comments are closed.