Building Together Dijital Etkinliği - Dünyanın En Yüksek 2. Yapısı 2
Building Together Dijital Etkinliği – Dünyanın En Yüksek 2. Yapısı
12 Haziran 2020
Hazır Mısınız? 3
Hazır Mısınız?
13 Ekim 2020

Değerli Archicad Kullanıcısı, 

Haziran 2015‘ten beri devam eden birlikteliğimizi güçlendirmek, hizmet kalitemizi arttırmak ve sizler için ürettiğimiz değeri büyütmek adına BIMSOFT yeni bir strateji belirledi. Bu strateji içerisinde satış ve teknik destek operasyonlarımızı 23 yıllık tecrübesi ile sektörün dinamiklerinden biri olan FGA Mimarlık ile sürdürme kararı aldık. Bu sayede daha geniş ürün ve hizmet yelpazesini tek çatı altında toplayarak satış ve teknik destek ekibi ile beraber 14 Ağustos 2020 tarihinden itibaren Türkiye ana dağıtıcısı ünvanıyla FGA Mimarlık ekibi ile birlikte destek olmaya devam edecek. 

GRAPHISOFT’un Türkiye distribütörü olarak BIMSOFT Yazılım Teknolojileri A.Ş temel sorumlulukları ve son kullanıcılarında oluşturduğu yüksek hizmet kalitesini, iş ortakları ile beraber yürütme kararı vermiş olup, ticari varlığını denetmen kimliği ile devam ettirerek distribütör firma sorumluluklarını yerine getirecektir.

Her tür sorununuzda ve desteğe ihtiyaç duyduğunuz anda iş ortağı kanalımız sizlere yardımcı olacak, BIMSOFT ve GRAPHISOFT bu süreçlerin tamamında denetmen olarak rol alacaktır. Tüm iletişim kanallarından iş ortaklarımıza her zaman ulaşabilirsiniz. 

Saygılarımızla,
BIMSOFT Ekibi.

Comments are closed.