ARCHICAD Morph ve Kabuk Araçları ile Tasarım Webinarı 2
ARCHICAD Morph ve Kabuk Araçları ile Tasarım Webinarı
18 Nisan 2018
BIM Projelerinde ARCHICAD ile Parametrik Tasarım Webinarı 3
BIM Projelerinde ARCHICAD ile Parametrik Tasarım Webinarı
15 Mayıs 2018

ARCHICAD 21 ile 41. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’dayız!

41. Yılında Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, 8-12 Mayıs tarihlerinde yine sektörün nabzını tutmaya hazırlanıyor.

Balkanlar, Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan geniş bölgedeki en büyük, dünyada ise 5 büyük yapı fuarından biri olan yapı, inşaat malzemeleri ve teknolojileri fuarı Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, 8 Mayıs’ta kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Fuarın “İş Geliştirme Platformu Etkinlik Programı” kapsamında oluşturulan “Yapı Sahne” ve “Yapı Arena”, fuar süresince hem katılımcıların hem de ziyaretçilerin faydalanabileceği etkinliklere sahne olacak. Sektördeki tüm pay sahiplerini malzeme, inşaat ve mimarlığa dair mevcut konular ve yenilikler etrafında tek bir çatı altında toplayan, sektörün ihtiyacı olan tüm güncel bilgilerin edinildiği tek adres olma hedefiyle hazırlanan program, beş gün boyunca, yetmişi aşkın ulusal ve uluslararası konuşmacıyı, otuz üzeri farklı oturumda ağırlayacak. İnovasyon, teknoloji, tasarım, enerji, malzeme, gayrimenkul, planlama ve ekonomi konularında yapı sektörüne dair ilham verici kırk üzeri konu, sektörün hem kamu hem de özel alanlarını temsil eden karar vericileriyle konuşulacak.

BIMSOFT ailesi olarak biz de sektörün öncü ve inovatif yazılımı ARCHICAD ile fuarda yerimizi alıyoruz. ARCHICAD, BIM Cloud, OPEN BIM ve BIMx hakkında bilgi almak sizleri standımıza bekliyoruz.

The largest region-wide, covering Balkans, Russia, the CIS, Middle East and North Africa, the world’s 5th largest building, construction materials and technologies fair Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, is preparing to open its doors on the 8th of May.

As the Graphisoft Turkey Partner BIMSOFT, we will take our place at the fair, with our industry leading and innovative software ARCHICAD. We kindly invite you to visit our booth so that we can provide you with detailed information about ARCHICAD, BIMcloud, BIMx and OPEN BIM.

Tarih: 8-12 Mayıs 2018
Salon: 5 Stand: E121

Online Davetiye

Comments are closed.