ARCHICAD 19 Yılsonu Kampanyası 2
ARCHICAD 19 Yılsonu Kampanyası
14 Aralık 2015
MyARCHICAD Başvurularında Bilinmesi Gerekenler 3
MyARCHICAD Başvurularında Bilinmesi Gerekenler
24 Şubat 2018

GRAPHISOFT tarafından tasarlanan sektör lideri Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) yazılımı ARCHICAD’in son versiyonu olan ARCHICAD 20 yayınlandı. Yapı Bilgi Modellemesi’ndeki “Bilgi”nin önemini ortaya çıkaracak birçok yenilikle birlikte gelen ARCHICAD 20, kullanıcılar ve diğer disiplinler arasındaki iletişimi arttırmaktadır.

ARCHICAD 20 Yenilikleri

Geliştirilmiş Bilgi Yönetimi

Bilgi Depolama

ARCHICAD 20, kullanıcılarının Yapı Bilgi Modeli’ni tüm gerekli bilgilerin depolanacağı bir merkezi depolama alanı olarak kullanmalarına olanak tanıyor.

Videoyu Görüntüle

Bilgi Gösterme

Akıllı filtreler ve tamamen yeni grafiksel geliştirmelerle tasarımcılar, benzer özelliklere sahip 2D ve 3D elemanların görünümlerini serbestçe değiştirebilirler.

Videoyu Görüntüle

Bilgi Paylaşımı

ARCHICAD 20, IFC 4 açık-kaynak standardını destekleyen ilk BIM uygulamaları arasındadır. IFC 4, yeni koordinasyon iş akışlarını (Tasarım Transferi Görünümü ve Referans Görünümü) destekler ve diğer disiplinlerle koordinasyona yardımcı olur.

Videoyu Görüntüle


Grafik Favoriler

Tamamen yeni Grafik Favorileri, kaydedilen eleman ayarları ile ilgili, her araç için anında kullanılabilen, otomatik olarak oluşturulan, renkli 2D veya 3D küçük önizlemelerle, son derece kullanışlı görsel geri besleme sağlar.

Videoyu Görüntüle


Yenilenen Grafik Kullanıcı Arayüzü

ARCHICAD 20 ile yenilenen arayüzde kullanılan tasarım dili, ARCHICAD’in geleneksel masaüstü yazılımlarından ziyade, mobil uygulama görünümüne yakınlaşmasını sağlayarak, özellikle genç jenerasyon için daha çekici hale gelmesini sağlamaktadır.

Ücretsiz İndir

Comments are closed.