ARCHICAD 20 ile Tanışın! 2
ARCHICAD 20 ile Tanışın!
27 Haziran 2016
ARCHICAD 20 Lansman Toplantısının Canlı Kaydını İzleyin 3
ARCHICAD 20 Lansman Toplantısının Canlı Kaydını İzleyin
8 Ağustos 2016

ARCHICAD 20 Dünya Lansmanı Gerçekleştirildi

BIMSOFT, ARCHICAD 20 Dünya Lansmanı’na Türkiye’den Kullanıcılarla Birlikte Katıldı.

12-15 Haziran 2016 tarihleri arasında ARCHICAD mimari yazılımının üreticisi GRAPHISOFT tarafından Macaristan’ın Budapeşte şehrinde ARCHICAD 20 Dünya Lansmanı gerçekleştirildi. Türkiye dahil olmak üzere dünya genelinden birçok ülkedeki ARCHICAD kullanıcısı mimarlık ofisleri, inşaat şirketlerinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte yeni versiyon olan ARCHICAD 20’nin yeni özelliklerinin tanıtımının yanı sıra ARCHICAD yazılımı ile BIM alanında büyük başarılara imza atmış Kajima Corporation, AEDAS Singapore, Cottee-Parker, Liverpool, Fernandes Arquitetos Associados gibi kullanıcılar deneyimlerini paylaştı. UK BIM Task Group’tan katılan David Philip İngiltere’de BIM konulu bir sunum yaparken Building Smart’tan katılan Patrick MacLeamy ise AEC endüstrisindeki mevcut değişimlerle ilgili bilgi verdi.

ARCHICAD Türkiye Distribütörü BIMSOFT da LC Waikiki, Tekeli Sisa Mimarlık Ortaklığı, Adnan Kazmaoğlu Mimarlık Araştırma Merkezi, TeCe Mimarlık, Zirve Mimarlık gibi değerli ARCHICAD kullanıcıları ile etkinliğe katılım sağladı. Bu ofisler dünyanın farklı yerlerindeki mimarlık ofisleri ile BIM süreçlerinin nasıl yönetildiği konusunda deneyimlerini paylaştılar.

archicad-20-dunya-lansmani-gerceklestirildi-1 archicad-20-dunya-lansmani-gerceklestirildi-5 archicad-20-dunya-lansmani-gerceklestirildi-4 archicad-20-dunya-lansmani-gerceklestirildi-3 archicad-20-dunya-lansmani-gerceklestirildi-2

Comments are closed.