Archicad AI Visualizer 1

Archicad AI Visualizer

Archicad AI Visualizer
powered by Stable Diffusion

Stable Diffusion tarafından desteklenen Archicad AI Visualizer, erken tasarım aşamalarında ilham verici, ayrıntılı, 3B görselleştirmeler oluşturan deneysel bir Archicad özelliğidir.

Graphisoft’un Kıdemli Ürün Müdürü Illés Papp ile yapay zeka destekli mimari tasarım görselleştirmesinin geleceğini keşfedin.

Geri Bildirimleriniz
İnovasyonumuzu Besliyor

Bu deneysel çözümün gerçek dünyada, gerçek kullanıcılar tarafından test edilmesini istiyoruz. Bu nedenle bu keşif aşamasında bizimle işbirliği yapmanızı istiyoruz.

Gelişmekte olan teknolojinin AEC endüstrisini en iyi şekilde nerede güçlendirebileceği hakkında daha fazla bilgi edindikçe, Adaptif Hibrit Çerçevemiz ve çevik tabanımız yeni projeler geliştirmeye hazırdır.

Yapay Zeka Destekli İlham

Görselleştirici ile bir tur atmaya hazır mısınız? Archicad’in Yapay Zeka Görselleştiricisini güçlendirmek için sektör lideri Stable Diffusion Engine’i seçtik, çünkü mimarların ve tasarım profesyonellerinin gereksinimlerini karşılamak için tamamen optimize edilmiştir.

Archicad AI Visualizer 2

Konsept Model

Archicad AI Visualizer 3

Metin İstemi

Archicad AI Visualizer 4

AI ile Oluşturulmuş Görüntü

Archicad AI Visualizer 5

Yeni İstem: Ahşap

Archicad AI Visualizer 6

Yeni İstem: Tuğla

Archicad’de basit bir konsept modeli oluşturun.

Birden fazla ayrıntılı modeli manuel olarak oluşturmak zorunda kalmadan, müşteriler için çok sayıda rafine tasarım varyasyonu görüntüsü oluşturmak için metin istemlerini kullanın.

Çeşitli fikirleri hızla keşfedin ve doğrudan Archicad’in içinde 3B modelinize dayalı olarak oluşturulan sonuçlardan ilham alın.

Yeni Bir Tasarım Sürecini Keşfedin

Archicad AI Visualizer, orijinal konseptinize ayrıntılar, bağlam ve fikirler ekleyerek erken tasarım aşamasında tasarım alternatifleri üretir.

Archicad AI Visualizer 7

İlham Alın

Sektör lideri Stable Diffusion AI motoru tarafından üretilen yüksek kaliteli görüntülerle yaratıcılığınıza ilham verin.

Archicad AI Visualizer 8

Tasarımı Hızlandırın

Ek 3B modelleme yapmadan Archicad’de daha fazla potansiyel tasarım alternatifini değerlendirerek erken tasarım sürecini hızlandırın.

Archicad AI Visualizer 9

Müşterilerinizi Dahil Edin

Görsel tasarım alternatifleri sunarak müşterilerinizi tasarım odaklı düşünme sürecine erkenden dahil edin.

Archicad AI Visualizer 10

Araç Setinizi Genişletin

Mevcut tasarım araç setinizi genişletin ve mimari ve iç tasarım kullanımı için optimize edilmiş nefes kesici görselleştirmelerle müşterilerinizi etkileyin.

Archicad AI Visualizer 11

Archicad’de Erişilebilir

AI Visualizer, Archicad’e derinlemesine entegre edilmiştir. Herhangi bir ek üçüncü taraf çözümü veya eklentisi satın almaya veya yüklemeye gerek yoktur.

Archicad AI Visualizer 12

Fikri Mülkiyetiniz Korunuyor

Archicad AI Visualizer bilgisayarınızda çalıştığı ve görüntüleri yerel olarak kaydedip sakladığı için kullanıcılarımızın Fikri Mülkiyeti tamamen korunmaktadır. Teknolojinin etik kullanımı da en yüksek önceliğimizdir. Yalnızca müşterilerimizin güvenle kullanabileceği ticari ürünleri piyasaya süreceğiz. Daha fazla bilgi için lütfen Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesini okuyun.

Erişilebilirlik ve İndirme

Archicad AI Visualizer, yapay zeka destekli mimari görselleştirmenin geleceğini bugünden keşfetmeye meraklı tüm izleyicilere açıktır.

Archicad AI Visualizer 13

Archicad AI Visualizer’ı İndirin

Archicad AI Visualizer’ı bugün kullanmaya başlamak için tek ihtiyacınız olan geçerli bir Archicad 27 lisansı. Aracın şu anda İngilizce çalıştığını lütfen unutmayın.

Archicad AI Visualizer 14

Kurulum & Sistem Gereksinimleri

Archicad AI Visualizer’ın Sistem Gereksinimlerini incelemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın. Başlamaya hazır mısınız? Başlamak için Kurulum Talimatlarını ve Kullanım Kılavuzunu inceleyin!

Archicad AI Visualizer 15

Topluluğa Katılın

Graphisoft Community’de Archicad AI Visualizer grubuna katılın. Başkalarının neler yarattığını görün! İlham alın ve görsellerinizi, ipuçlarınızı ve püf noktalarınızı paylaşın.